На сайті одного з ужгородських проєктувальників знайшлася ось така візуалізація надбудови на історичному будинку на розі вулиці Волошина та площі Корятовича.

Історична будівля складається з двох об’ємів. Об’єм під бароковим дахом із заломом виходить чільним фасадом на вулицю Волошина, датований кінцем XVIII — початком XIX століття та зведений у стилі пізнього бароко. Об’єм має симетрично осьову композицію з балконом та нині забудованою в’їзною аркою на центральній осі чільного фасаду. Другий ярус будівлі розчленовано пілястрами прямокутного перерізу. Вікна увінчані прямокутними сандриками з гірляндами та іншим декором, характерним для стилю бароко. Другий ярус завершується масивним вінцевим карнизом із широким фризом та тригліфами.

Наріжний об’єм будівлі, що виходить фасадами на вулицю Волошина та Корятовича, є більш пізньою добудовою та датований другою половиною XIX століття. Об’єм увінчаний фронтоном з волютами та вікном типу «бичаче око». Наріжна зрізана частина об’єму містить балкон. Архітектурний стиль, пластика та декор фасадів наслідують характерні особливості більш ранньої частини будівлі.

У будинку здавна була аптека «Золотий лев» (Arany Oroszlán), заснована у 1750 році. У першій половині XX століття будинок був відомий як «палац Вайди».

Будинок є одним із найстаріших збережених взірців житлової архітектури Ужгорода та рідкісним збереженим взірцем барокової архітектури міста.

Але ні — треба все знищити і обов’язково надбудувати замість вже раритетного для Ужгорода барокового даху із заломом якийсь хлів, курник чи якийсь бударь.

Знесіть вже це місто бульдозером нарешті.

https://prozahid.com

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни