Днями представники Державної аудитслужби заявили, що фірма «Євроімекс», у якій 25% має дружина і 25% брат Богдана Андріїва, відмовляється укладати договір оренди земельної ділянки, на якій знаходиться штаб партії «Батьківщина». Аудитори стверджують, що Богдан Андріїв саботує створення комісії з визначення збитків, завданих цим товариством бюджету Ужгорода.
Мова йде про будівлю колишнього «Укрексімбанку», вартістю 1-15 млн доларів, на Петефі, яку ТзОВ «Євроімекс» на сфальшованому аукціоні купило у міста утричі дешевше за ринкову вартість, зплативши 15 600 005 грн з ПДВ (570 тис доларів), що становило на одну гривню більше ніж запропонувало Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХ СОЛЮШН» — технічна і підставна фірма партнерів Андріївих.
Після цього розпорядженням голови Закарпатської ОДА від 9 вересня 2019 року «Євроімексу» під цим примішенням надали у користування 10 соток землі строком на 10 років з орендною платою 12% від вартості ділянки. Наразі «Євроімекс» із понад 3 млн оголошеної вартості боргує місту 400 тисяч гривень. На початку виборчої кампанії у цьому приміщенні братии Андріїви облаштували міський штаб придбаної під вибори партії «Батьківщина».

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни