Кременчук очолює Віталій Малецький, який колись був керівником Молодіжного парламенту Кременчука та команда, яка вийшла з громадського сектору. Міським головою Віталій Малецький став в 36 років.
Зараз Кременчук — справжня молодіжна столиця України. Там щорічно відбуваються форуми, які збирають молодий актив з усієї України для обміну досвідом. Так, приклад Кременчука надихає. Молоді вдалося вивчити досвід та реалізувати кращі практики, які вони бачили в українських та іноземних містах.
Вони оновлюють транспорт та створюють прекрасні соціальні програми, залучають грантові кошти, чим економлять бюджет міста. Динаміка розвитку Кременчука вражає навіть в порівнянні з багатьма обласними центрами країни.
Віталій Малецький зазначає: “У вас все вийде, не здавайтеся, у нас не було ресурсів, “заслужені господарники” розповідали, що лише вони розбираються в міському господарстві, але нам вдалося!”. Нещодавно Віталій Олексійович здобув абсолютну більшість голосів одразу у першому турі та вдруге став міським головою.
Віктор Щадей на зустрічі наголосив: “В Ужгороді є молоді люди, які пройшли школу громадського активізму та вже працювали на благо міста. Зараз ці люди стали фахівцями і можуть реалізувати свій досвід, потенціал для того, щоб зробити Ужгород дійсно комфортним”.
Віктор Щадей та його команда теж пройшли шлях реальної роботи в інтересах людей через громадські організаціїї та об’єднання ОСББ і хочуть показати, що нові садки, школи, розвиток транспорту та соціальної сфери в Ужгороді — це реально. Молоді лідери принесли справжні зміни в Івано-Франківськ, Хмельницький, Кременчук та інші міста. Тепер настала черга Ужгорода.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни