Соціологи розповіли передвиборчі новини. За 5 тижнів до голосування в Ужгороді на виборах мера визначились лідери, а інші кандидати так і не змогли вирости.

Про це наголосив у коментарі професор УжНУ, доктор наук Федір Шандор. За словами Федора Шандора, за місяць, що минув з попереднього дослідження, позитивну динаміку в Ужгороді продемонстрували два кандидати: діючий мер Богдан Андріїв (23,1%) і його опонент, депутат міської ради Віктор Щадей (26,4%), який у вересні трохи вийшов вперед: «Є діючий мер Богдан Андріїв. Не можна сказати, що його прихильники вважають його хорошим мером. Головна характеристика Андріїва, яка звучала під час опитування: “краде, але щось робить”.

Йому протистоїть Віктор Щадей, який є депутатом міської ради. Його виборці очікують, що ситуація в місті покращиться. І цікава ситуація склалася з третім місцем. Після того, як Павло Чучка заявив, що йде на вибори — він вийшов на третє місце». «Те, що йде Щадей і Андріїв, було передбачувано. Чучка довго підтримував Щадея , але коли виявилося, що кандидата від патріотичних сил немає, то вирішив сам балотуватись. Якщо вдасться побороти підкуп, то в другий тур можуть вийти Щадей і Чучка, який веде в міськраду команду партії “Голос”, — зазначив політичний оглядач Петро Поліха.

За четверте-п’яте місце іде боротьба між Сергієм Ратушняком та Андрієм Погорєловим. Загалом підтримка виборцями кандидатів виглядає так:

Загалом підтримка виборцями, потенційних кандидатів на початку вересня виглядає так:

Опитування проводилось соціологічною службою Smartpoll з 10 по 14 вересня 2020р. Вибірка: 1000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,02%

До виборів залишився всього місяць, тому малоймовірно, що за такий короткий час тенденція зміниться. Ближче до виборів голоси тих, хто не визначився, розподіляться між двома основними лідерами.

Відбулись зміни і в партійному рейтингу. Після того, як Павло Чучка очолив список партії “ГОЛОС” до міської ради, їхній рейтинг суттєво зріс. Зараз підтримка політичних партій до міської ради виглядає наступним чином:

Опитування проводилось соціологічною службою Smartpoll з 10 по 14 вересня 2020р. Вибірка: 1000 респондентів

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни