Багато хто помітив, що Віктора Щадея відкрито підтримують дуже багато людей – і відомих у місті, і звичайних ужгородців. А Богдана Андріїва публічно не підтримує ніхто. Схоже, це його дуже гнітило. він гарячково шукав бодай когось. І не повірите – нарешті знайшов!
Вчора в мережі з’явився відеоролик, в якому свою підтримку діючому меру висловив його давній бізнес-партнер і нещодавній патрон, колишній голова ОДА Геннадій Москаль.
Хто-хто, а точно не Москаль має моральне право щось просити ужгородців. Бо через нього і Андріїва, який саботував створення ОТГ, Ужгород щороку втрачав по 46 мільйонів гривень. Жодне із навколишніх сіл не виявило бажання приєднуватися до Ужгорода, знаючи, що очікує на їхні землі та майно, якщо керуватиме цим усім Богдан Євстафійович.
А Закарпаття за роки «генерал-губернаторства» втратило аж 2,2 мільярди (!) гривень державних коштів – інфраструктурної субвенції, акцизів від пального, алкоголю та тютюнових виробів.
Тож не дивно, що саме Москаль зараз виринув із забуття, щоб бодай якось підтримати колегу-подільника. Тим паче, що обізнані люди ще згадують, як в ті часи один чиновник щомісяця заносив другому круглу суму.
За це, звісно, доводиться віддячуватися. Раніше Москаль бігав у суд, прикриваючи Андріїва у кримінальній справі. А тепер він ніхто, толку з нього мало, хіба що – на недолугий ролик.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни