Робітники трактором розкопують старі комунікації, з-під покладеної плитки, тому що забило каналізацію сміттям. Схоже така сама доля чекає всю пл. Петефі найближчим часом, адже за словами самих робітників нормальної розробки карти комунікацій зроблено не було, і дощова вода не тільки стоїть в недороблених колодязях, але і просочується в будинки біля пл. Петефі.

Багато хто з містян каже: краще б взагалі не бралися за площу Петефі. А як не братися, якщо ті хто взявся її “ремонтувати” думали, що все обмежиться плиткою на якій зароблять. А виявилось — це серйозний інфраструктурний об’єкт. Із-за того, що немає карт комунікацій сморід стоїть під час дощу не лише на Петефі, а і далі. Дощова вода стоїть в колодязях і в каналізації в яку потрапляють фекалії, а потім стікають в річку Уж.

Мешканці, що живуть в навколишніх будинках кажуть, що ці декілька робітників, які працюють, не встигнуть зробити ніякі роботи і схоже вони затягнуться до глибокої осені, коли підуть дощі і утворяться грязьові ями.

А в цей час міський голова продовжує піаритися на реконструкції площі Петефі і перевстановлює світильники.

Так на минулому тижні він похвалився, що на площі Петефі встановили нове освітлення, хоча з ним то якраз проблем і не було. В багатьох інших містах вже виникали скандали з тим, що за міські гроші купують світильники за завищеними цінами або неякісні китайські ліхтарі. Ці ж ліхтарі спочатку дають гарний ефект, а потім великі витрати йдуть на їх обслуговування.

У скільки ужгородцям обійшовся цей ремонт — сказати складно, адже капітальний ремонт освітлення в різних частинах площі Петефі по тендерах триває з 2018 року і загальна його вартість вже склала 1 640 954 грн. Чи міська влада, як завжди, продала роботи по освітленню містянам двічі — поки невідомо.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни