Для ужгородців не секрет, що сім’я Андріївих контролює ринок перевезень. Мешканці вимушені користуватися старими незручними маршрутками.
 
Лише в останній рік перед виборами, під тиском громадськості, міська влада скористалась можливістю отримати кредит та почати закуповувати нові автобуси. Але і тут не обійшлося без маніпуляцій.
 
Для того, щоб зберегти монополію і доходи в сімейний бюджет з подачі Андріїва були створені нові незручні маршрути на які поставлені нові автобуси. А традиційні маршрутки якими користуються більшість ужгородців, поки що знаходяться в руках перевізників, пов’язаних із міським головою.
 
При цьому є багато питань до того чи потрібна ця компенсація, адже і розрахунок вартості перевезень затверджується місцевою владою, тому не виключено, що на ужгородцях заробляють двічі.
 
В попередні роки суму компенсації розглядали разом з прийняттям бюджету на наступний рік – наприкінці листопада – на початку грудня. Але, враховуючи що рік передвиборчий і можливо це не вдасться зробити, міський голова вже зараз виніс питання відшкодування проїзду в сумі 32 мільйони гривень. Так само вирішили винести на тендер нові маршрути, адже, якщо вони будуть виграні зараз, новій міській владі буде складно переглянути їх без судів.

Також по темі

В школі № 6 винесли бюлетень.

  Схоже активізувалася технологія “Карусель”. На місці працює