Для ужгородців не секрет, що сім’я Андріївих контролює ринок перевезень. Мешканці вимушені користуватися старими незручними маршрутками.
 
Лише в останній рік перед виборами, під тиском громадськості, міська влада скористалась можливістю отримати кредит та почати закуповувати нові автобуси. Але і тут не обійшлося без маніпуляцій.
 
Для того, щоб зберегти монополію і доходи в сімейний бюджет з подачі Андріїва були створені нові незручні маршрути на які поставлені нові автобуси. А традиційні маршрутки якими користуються більшість ужгородців, поки що знаходяться в руках перевізників, пов’язаних із міським головою.
 
При цьому є багато питань до того чи потрібна ця компенсація, адже і розрахунок вартості перевезень затверджується місцевою владою, тому не виключено, що на ужгородцях заробляють двічі.
 
В попередні роки суму компенсації розглядали разом з прийняттям бюджету на наступний рік – наприкінці листопада – на початку грудня. Але, враховуючи що рік передвиборчий і можливо це не вдасться зробити, міський голова вже зараз виніс питання відшкодування проїзду в сумі 32 мільйони гривень. Так само вирішили винести на тендер нові маршрути, адже, якщо вони будуть виграні зараз, новій міській владі буде складно переглянути їх без судів.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни