Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Словаччини має намір провести низку зустрічей високого рівня та взяти участь у підписанні угоди щодо поновлення польотів до Ужгорода.
 
Про це він розповів в інтерв’ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny, повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу глави держави.
 
“Перспективними є низка інфраструктурних проєктів, серед яких хотів би відзначити відновлення повноцінного функціонування Міжнародного аеропорту «Ужгород». Під час мого візиту заплановано підписання угоди, яка дасть змогу відновити регулярні польоти до міста Ужгорода”, – зазначив Зеленський.
 
Він поінформував, що програмою візиту до Братислави передбачені також зустрічі з Президентом Словаччини Зузаною Чапутовою, Прем’єр-міністром Ігорем Матовичем і Головою Національної ради Борисом Колларом.
 
За його словами, планується і зустріч з українською громадою.
 
“Ми будемо діяти згідно зі словацьким прислів’ям «Добрий сусід важливіший, ніж далекий родич». Також сподіваюся, що ще за нинішнього покоління між Україною та Словаччиною зникне шенгенський кордон і обидві країни будуть належати до єдиного європейського простору. Також ми розраховуємо, що Словаччина підтримуватиме Україну на шляху до відновлення суверенітету та територіальної цілісності”, – підкреслив Зеленський.
 
Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 24 вересня планує відвідати з офіційним візитом Словаччину.
 
Нагадаємо також, що на 25 вересня планується робочий візит глави держави на Закарпаття.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни