У час, коли Ужгород потребує уваги до хворих на COVID-19 та коштів на боротьбу з пандемією, мер знімає фільми і банально продовжує переводити бюджетні кошти у сімейний гаманець.
Так розрекламоване ужгородським міським головою Андріївим кіно про асфальтування вулиці Грибоєдова, виявилося банальним поповненням родинного бюджету мера за рахунок ужгородців.
9 млн гривень наших податків освоїла фірма «Євроімекс-Інвест», співзасновником якої разом з Федором Касинцем є син екс-директора «Закарпатобленерго» Василя Ковача Сергій Ковач. Андріїви разом з Ковачами володіють спільним енергетичним бізнесом.
Цю фірму мер обрав для ремонту попри те, що, згідно з інформацією з відкритих реєстрів, «Євроімекс-Інвест» ліцензії на будівництво доріг немає. А спеціалізується лише на виробленні електроенергії та неметалевих мінеральних виробів. Тому, очевидно, для виконання ремонту взяли субпідрядників, аби правильно освоїти-вкрасти кошти.
Рекламуючи у всіх можливих ресурсах це «досягнення», Андріїв зізнався, що ремонт тут не робили 20 років. Цікаво, чому за 5 років перебування на посаді міського голови Богдан Євстафійович не помічав вулицю Грибоєдова?

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни