Екскерівницю департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА підозрюють у неправомірних діях, які могли призвести до серйозних людських втрат. Стосовно Єлизавети Біров 21 серпня було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Разом з тим було винесено й заставу у сумі 1,8 млн грн. Одразу після рішення суду цю суму за Єлизавету Біров вніс бенефіціар Партії угорців України “КМКС”.

“Я не є членом партії. Я є просто з моменту утворення активним членом. Я є угорка етнічна. Я ніколи цього не приховувала. Відповідно до моєї посадової інструкції, я не право, а обов’язок мала підписати договір на закупівлю після того, як визначено і подано всі документи (до речі, декларації, висновки і так далі на закупівлю). Те, що мені зараз виставили в такій мірі, це абсолютно не відповідає ні доказам, нічому”.

Інший підозрюваний, Олег Гудаш, поки не знає, чи оскаржуватиме рішення суду, однак цими вихідними матиме зустріч із адвокатами. 17 серпня він розповів Суспільному, що вважає справу замовною. Ким саме – не уточнив”.

http://prozak.info

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни