6,5 гектарів заводу “Ужгородприлад” через фірми-прокладки передали родині міського голови Богдана Андріїва для будівництва багатоповерхівок. Зараз на них суд наклав арешт.
Екс-директор “Ужгородприладу” на сесії міськради 15 жовтня запитує Андріїва, навіщо він продав землі заводу. В листопаді 2019 року на сесії міськради було нахабно роздерибанено територію заводу “Ужгородприлад”.
“Ви отримали ділянку на Краснодонців, щоб відбудувати нове АТП, новий автопарк. А сьогодні, що там є? – ринок. А чому не викупите землю на ринку, у вас там 16 га! Ви нас зобов’язуєте або викупайте, або відмовляйтеся. Взяли підняли податок на нерухомість і не подумали, що у великих підприємствах не 10 чи 1000 кв.м. — а 60-100 тис. кв. м. Як вони можуть за це платити?
Як уявляєте собі розвиток підприємництва та великих підприємств? Замість того, щоб допомогли їм та зменшили земельний податок — закручуєте їм ціни вверх. А якщо не можете утримувати — то давайте розділимо. Так ви розділили “Ужгородприлад”, незаконним шляхом, бо створені фірми, зареєстровані в один день, де одна та сама людина засновник і викупаєте будівлю незаконним шляхом. І за 10-20 кв.м. будівлі ви закріплюєте 1-2 гектара землі.” — колишній власник “Ужгородприлад” Йосип Горват, виступив на сесії 15 жовтня 2020 року, де планували роздерибанити стратегічні землі Ужгорода.
5 земельних ділянок площею 6,5 гектарів через фірми-прокладки передали родині міського голови Богдана Андріїва. Злочинна оборудка не була доведена до кінця, на дані ділянки суд наклав арешт.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни