Очевидно, Управлінню капітального будівництва Ужгородської міської ради є що приховувати від контролюючих органів та від громади міста. Так, при здійсненні перевірок законності використання коштів при будівництві, реконструкції та ремонті об’єктів у місті Ужгород, а саме об’єктів: спортивно-реабілітаційного центру інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів – учасників АТО, ремонтах покрівлі шкіл та реконструкції стадіону «Авангард», ревізорам перешкоджають.
Нічим не мотивуючи, начальник Управління капітального будівництва Юрко А. А. заборонив загальному відділу Управління приймати запити ревізорів щодо отримання інформації та пояснень, як вхідну кореспонденцію та посилаючись на те, що терміни надання документів не визначені жодним законодавчим актом, він планує їх надати в останній день ревізії.
Ревізори і на сьогодні не мають відповіді з обґрунтуванням щодо необхідності проведення в 2020 році закупівлі робіт на капітальний ремонт басейну класичної гімназії по вулиці 8 Березня в м. Ужгород на суму понад 10 млн грн, ремонт якого було завершено у 2019 році на суму 8 млн. грн.
Чи доречно витрачати за два останні роки майже мільйон доларів бюджетних коштів на ремонт басейна класичної гімназії, попри нагальніші соціальні потреби закарпатців?
Під час проведення контрольних обмірів на об’єктах будівництва, стався безпрецедентний факт, коли в присутності ревізорів, комісією Управління капітального будівництва фальсифікувалися результати обмірів, що свідчить про приховування фактично виконаних обсягів робіт, а акт підписано членами комісії, які взагалі на обмірах не були присутніми.
Окрім того, контролюючий орган не було допущено на приватне підприємство «Пантеон» для проведення зустрічної звірки, що вказує на можливі фінансові порушення.
Про зазначені факти було повідомлено правоохоронні органи.
Крім того, керівник Управління капітального будівництва Юрко А. А., не дотримувався культури спілкування та неодноразово погрожував ревізорам, зазначене як мінімум негативно впливає на імідж місцевої влади, яку обрали містяни.
Сподіваємося на реакцію керівництва міської ради та правоохоронних органів.
Також наголошуємо, що Держаудитслужба забезпечить державний фінансовий контроль за бюджетними коштами, адже це контроль за коштами платників податків!
Держаудитслужба України

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни