Очільники Закарпатської облдержадміністрації та словацькі дипломати обговорили переодичне скупчення вантажівок на автодорозі М-08 поблизу КПП “Ужгород-Вишнє Нємецьке”.

Спричиняє проблему, зокрема, затримка зі словацького боку. Генеральний консул СР в Ужгороді Павол Паніс повідомив, що це обумовлено поломкою скануючої системи на словацькій митниці і розповів, що мав розмову з цього приводу з президенткою фінуправління Словацької республіки Даніелою Ключковою. Дипломат запевнив, що словацька сторона проведе оптимізацію оформлення вантажівок аби покращити пропускну здатність КПП.

Також сторони торкнулися питання передачі електронної інформації про товари, адже нині оформлення проводять у паперовому вигляді. Для вирішення цього питання слід підписати двосторонню угоду, котра дозволить передавати інформацію в електронному режимі. Павол Паніс пообіцяв вивчити це питання.

Під час перемовин було досягнуто домовлено й про проведення спільної українсько-словацької двосторонньої наради задля покращення умов перетину кордону вантажним транспортом через КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни