А мер в цей час ходить у гості до пенсіонерів без захисної маски
Управління економічного розвитку Ужгородської міськради повідомило підприємців, що в місті проводитимуть рейдові перевірки, як суб’єкти господарювання виконують вимоги карантину. Особливу увагу звертатимуть на вимоги щодо масок, дотримання соціальної дистанції, визначених заходів дезінфекції у закладах харчування, на ринках та у громадському транспорті.
Посилені рейдові перевірки проведуть у ресторанах, інших закладах харчування та відпочинку щодо прийому у закритих приміщеннях відвідувачів та проведення святкувань, весіль тощо.
Водночас пресслужба Ужгородської міської ради поширила інформацію, що сьогодні, 14 жовтня, 90-річчя святкує Почесна громадянка Ужгорода Ганна Задорожна. З цієї нагоди із вітаннями до іменинниці завітали колишній очільник міста Еміл Ландовський і чинний міський голова Богдан Андріїв.
Інформація проілюстрована фото на якому видно, що обидва посадовці знаходяться без масок і явно не дотримуються соціальної дистанції. І це у приміщенні біля літньої людини, котра перебуває у групі ризику щодо захворювання на коронавірус!
То може рейд міськради розпочати з мера, який своєю поведінкою показує приклад тим же транспортниками і рестораторам? Риба, як відомо, псується з голови… Відтак нічого дивуватися, що в Ужгороді з дня в день зростає кількість інфікованих ковідом.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни