Оскільки міська влада Ужгорода, яка своєю бездіяльністю загнала місто у червону зону, не поспішає вирішувати проблему, за неї взялися самі городяни.
Депутат міської ради Віктор Щадей зустрівся із першим заступником голови ОДА Олегом Коцюбою та доніс позицію винести на розгляд держкомісії з питань надзвичайних ситуацій пропозицію щодо пом’якшення обмежувальних заходів в Ужгороді.
“В коментарях та особистих повідомленнях ви пропонували приміщення, де облаштувати додаткові ліжкомісця. Вивчив варіанти, які ви згадували. Приміщення є — шукаємо кошти, щоб їх облаштувати.
Виніс пропозицію: облаштувати місця для хворих на коронавірус в обласному госпіталі ветеранів війни. Попередньо вже є домовленості із підприємцями міста, які готові за власний кошт облаштувати цей медичний заклад, щоб він був готовий приймати хворих.
Попросив все ж таки на держкомісії запропонувати пом’якшення обмежувальних заходів в Ужгороді під гарантії бізнес-спільноти міста, яка гарантує облаштувати додаткові ліжкомісця за власний рахунок”, – повідомив В.Щадей у Фейсбук.
Олег Коцюба підтвердив, що проблеми щодо зняття обмежувальних заходів саме в Ужгороді пов’язані з тим, що місто за цей тиждень так і не розгорнуло додаткові ліжкомісця, які необхідні для забезпечення всіх хворих: “Спробую донести позицію до держкомісії, а міський голова Богдан Андріїв, в свою чергу, має прогарантувати, що місто буде виконувати план дій. Будемо контролювати чи міська влада буде щось робити: будемо домагатися, щоб обіцяні нові ліжка в міській лікарні таки обладнали”, – запевнив Олег Коцюба.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни