Сьогодні, 12 листопада, ресторатори Закарпаття відреагували на рішення Кабміну ввести карантин вихідного дня. Своє рішення працювати, незважаючи на карантинні обмеження, вони оприлюднили у Фейсбук. 

Заяву Zaholovok.сom.ua публікує мовою оригіналу

“Ми, спільнота рестораторів Закарпатської області вважаємо недоцільним, неправильним та безглуздим рішення Кабміну стосовно карантину вихідного дня. Саме тому ми працюватимемо на вихідних у звичному режимі з дотриманням усіх карантинних норм.

Рішення кабінету міністрів оскаржуватимемо колективно в суді, як таке, що порушує наші конституційні права. Ми в жодному разі не ігноруємо небезпеку розповсюдження коронавірусної хвороби.

В той же час, ми не можемо і не будемо зупиняту роботу найбільшої галузі нашого туристичного краю – сфери послуг, мовчки споглядаючи за 72-годинною п‘ятницею “Епіцентрів”. Ми готові дотримуватися вимог Кабміну, якщо влада забезпечить невибірковість та дотримання норм усіма, без жодних виключень, та впровадить зрозумілу програму з відшкодування наших збитків.

Також ми готові дотримуватися таких карантинних обмежень, які дійсно сповільнять ріст захворюваності на ковід. Наразі вони єдині на весь світ – соціальна дистанція, захисна маска, антисептик. Крайня міра – локдаун.

Що за формат стримування інфекції “карантин вихідного дня” – для нас величезна загадка. Тому, готові на будь яку співпрацю, розуміючи масштаб небезпеки. Але виконувати безглузді та неадекватні рішення далеких від реального життя чиновників ми не будемо”, – йдеться в повідомленні.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни