Один із кандидатів на посаду міського голови Ужгорода – від партії “Слуга народу”, депутат Ужгородської міської ради Віктор Щадей виступив під час брифінгу голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету Юрія Арістова. Також під час брифінгу виступили народні депутати від Закарпаття  – Ігор Кривошеєв, Роберт Горват та Михайло Лаба. Окремі нардепи, розповідаючи про потенційне виділення бюджетних грошей на проєкти для Закарпаття, публічно закликали підтримати кандидата Віктора Щадея.

На сторінці «Слуга народу – Закарпаття» 6 листопада оприлюднили відео брифінгу голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету Юрія Арістова, на якому також виступив кандидат на посаду міського голови Ужгорода від партії «Слуга народу» Віктор Щадей та три народні депутати із Закарпаття: Роберт Горват, який був обраний як самовисуванець по округу №68 (центр – Ужгород), Михайло Лаба – нардеп від партії “Слуга народу” по округу №70 (центр – Свалява) та нардеп по списку «Слуги народу» Ігор Кривошеєв.

Як зрозуміло з оприлюдненого відео, під час брифінгу йшлося про проєкти, які заплановано реалізувати в Ужгороді та області за кошти державного бюджету,  зокрема – на облаштування в Ужгороді сучасного перинатального центру, проєкт залізничного сполучення з Угорщиною й Словаччиною та реставрація пам’яток архітектури – Ужгородського замку та філармонії

Під час брифінгу, ймовірно у приміщенні парламенту, кандидат на посаду міського голови Ужгорода Віктор Щадей, один із 36 депутатів Ужгородської міської ради, взяв слово та зазначив про три проєкти, які, ймовірно на його думку, потрібно реалізувати в Ужгороді:

«Сподіваюся, ці три проєкти ми з народними депутатами зможемо пролобіювати, щоб все-таки Київ, центральна влада, продовжили допомагати Ужгороду і Закарпаттю, виділяли необхідну допомогу, щоб реалізувати їх», – заявив кандидат на посаду міського голови Ужгорода від партії «Слуга народу» Віктор Щадей.

Крім цього, народні депутати Роберт Горват, Ігор Кривошеєв та Михайло Лаба публічно під час брифінгу висловили свою підтримку кандидату на посаду міського голови Ужгорода від «Слуги народу» Віктора Щадея. Зокрема, нардеп від політсили «Слуга народу» Ігор Кривошеєв зазначив, що Ужгород більше не втрачатиме своїх можливостей «якщо мером Ужгорода стане Віктор Щадей».

«Всі народні депутати, які проживають в Ужгороді, всі народні депутати від Закарпаття підтримують Віктора Щадея, тому що за останні п’ять років як вже сьогодні було сказано, Ужгород втратив безліч можливостей для розвитку, і нам би хотілося щоб наступні п’ять років ми ці можливості не втрачали, а тільки використовували, і ми впевнені, що цього ми зможемо досягнути якщо мером Ужгорода стане Віктор Щадей», – заявив під час брифінгу народний депутат України від партії «Слуга народу» Ігор Кривошеєв.

Нардеп Роберт Горват, який входить до групи “Довіра”, заявив про підкуп виборців, який на його думку, поширений в Ужгороді та закликав правоохоронні органи реагувати на це. Також він додав, що всі проєкти, про які йшлося на брифінгу, можна буде реалізувати якщо «Ужгород і ужгородці оцінять це і зроблять на виборах майбутніх правильний вибір».

«Я дуже надіюся, що наші силові структури, контролюючі органи докладуть максимальні зусилля для того щоб на виборах, в яких братиме участь Віктор Щадей, якого я підтримую, якого підтримують всі народні депутати від Закарпаття, з нинішнім міським головою буде здійснено арешти тих людей, які займаються підкупом, адже це кримінальна стаття. Я думаю, що в місті Ужгороді і в Україні треба покласти цьому край. Вище було сказано, що Ужгород і Закарпаття отримають безпрецедентне фінансування з боку влади, і я дуже надіюся, що Ужгород і ужгородці оцінять це і зроблять на виборах майбутніх правильний вибір», – зазначив народний депутат по округу №68 Роберт Горват.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни