МОЖЛИВОСТІ МІСТА – НА БЛАГО ВСІХ УЖГОРОДЦІВ
1. Заміна водомереж, відновлення зливової каналізації та ремонт очисних споруд . Великі втрати води призводять до росту цін, непрацююча зливова каналізація веде до руйнування дорожнього покриття. Заміна водомереж дозволить зупинити постійний ріст цін. Вода стане якісною, а ціни чесними.
2. Місто запустить нові автобуси на всі, без винятку, маршрути. На це потрібно всього 9 місяців. Ми запустимо електробуси – це дозволить економити на пальному та покращить екологічну ситуацію в місті. З 1 січня наступного року ціна на проїзд буде встановлена на рівні 5 грн. Ми повернемо безкоштовний проїзд для дітей.
3. Негайний початок будівництва нової школи та дитячого садочка. Це розвантажить інші навчальні заклади міста. Ми, нарешті, вирішимо проблему з чергами.
4. Забезпечення шкіл і садків всім необхідним – з 1 січня наступного року батькам не доведеться здавати гроші на ремонти та миючі засоби. Ми відновимо повноцінну позашкільну освіту: кожен школяр буде мати можливість відвідувати гуртки та секції за своїми інтересами. Забезпечимо додаткові заняття з компютерної грамотності та програмування, які будуть доступними безкоштовно.
5. Якісна і доступна медицина. Медикаменти в медичних закладах будуть надаватися безкоштовно. Запрацює соціальна аптека. Медичні заклади будуть забезпечені сучасним обладнанням для проведення аналізів, діагностики, операцій. Ми зупинимо скорочення медичних працівників і підтримаємо медичні заклади.
6. 260 багатоповерхівок буде відремонтовано за 3 роки, з них 120 – вже в перший рік. Саме такі можливості ужгородського бюджету. Повне вирішення проблеми з протікаючими покрівлями, затопленими підвалами, аварійними електромережами. Запуск програми енергоефективності – утеплення будинків. Підтримка ОСББ та ініціативних груп мешканців багатоповерхівок.
7. Можливості міста дозволяють провести ремонти вулиць та дворів в усіх мікрорайонах. Ми забезпечимо якісні і швидкі ремонти за прозору ціну. Кожен двір отримає свою частку міського бюджету. Ми проведемо ревізію всіх ремонтів на предмет їх відповідності нормам. Змусимо підрядників виправити всі недоліки.
8. Вирішення проблеми зі сміттям. Проведемо благоустрій сміттєвих майданчиків, встановимо захисні екрани, налагодимо щоденний та оперативний вивіз сміття. Запровадимо роздільний збір сміття. Сміттєзвалище буде перенесено з приміської зони, а його територію – рекультивовано.
9. Спортивні та дитячі майданчики – в кожному мікрорайоні. 60 сучасних майданчиків як для дітей, так і для дорослих ми встановимо протягом 2 років. Розвиток любительського спорту.
10. Розвиток сфери IT в Ужгороді. Створення ІТ- хабу з громадським простором, запуск курсів з інформатики для школярів, студентів та дорослих, залучення нових компаній для відкриття філій в Ужгороді.
Створення 3 000 робочих місць в ІТ.
11. Підтримка сфери культури. Створимо на базі «Совиного гнізда» постійно діючий мистецький центр. Створимо на базі міських бібліотек можливості для проведення заходів як для молоді, так і для старшого покоління, літніх людей.
12. Дієва підтримка молоді. Перетворимо Ужгород на місто, в якому цікаво жити. Запровадимо систему мікрогрантів для молоді, яка бажає проводити спортивні, культурні, музичні та ін. заходи. Проведення безкоштовних тренінгів, курсів, семінарів для молоді по всім актуальним напрямкам.
13. Збереження історичної спадщини Ужгорода. Припинення хаотичної забудови. Відновлення програми реставрації архітектурних пам’яток, зокрема в історичному центрі.
14. Розвиток транспортної доступності міста: Запуск потягу «Ужгород-Кошице», розширення пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Німецьке», залучення нових рейсів у відновлений аеропорт, збільшення кількості зручних і доступних потягів на Київ.
15. Комплексний розвиток туристичної сфери. Наша мета – 1 млн.туристів на рік. Залучення туристів з Словаччини, Угорщини та Польщі.Це принесе в економіку міста додаткові 900 млн.грн. і створить не менше 1100 нових робочих місць.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни