У другому турі виборів міського голови Ужгорода члени ДВК від партій масово відмовляються від роботи.
Про це розповіла голова Ужгородської міської територіальної виборчої комісії Руслана Куберка, інформує “ОПОРА“.

 У тервиборчкомі зазначають, що партії, які висували членів ДВК для організації виборів відмовляються робити заміни хворих та тих, хто відмовився від роботи в комісіях.

“У нас доволі плачевна ситуація, люди масово відмовляються. Тому ми просимо суб’єктів подання відмовитися від квоти, аби ми могли подали людей в комісії від ТВК. На другий тур склад комісій не змінюється, тобто мають працювати у ДВК ті самі люди. Тобто, якщо людина зараз відмовляється, надати їй заміну може лише політична партія, яка є суб’єктом подання, але зараз вони відмовляються це робити, адже штаби вже не працюють. Ми вивчаємо питання, аби знайти вихід із ситуації”, – пояснила Руслана Куберка.

У ТВК Ужгорода уточнили, що на кожній дільниці в місті відмовляються працювати близько п’яти людей. Крім цього, є й такі, які захворіли, тому не можуть працювати за станом здоров’я.

Як повідомляє спостерігачка “ОПОРИ”, 16 листопада на засіданні Ужгородської міської ТВК розглянули та прийняли постанову про заяву політичних партій “КМКС “Партія угорців України” та “Демократична партія угорців України” про відмову від квоти на всіх своїх членів ДВК.

Відзначимо, відповідно до частини 8 статті 281 Виборчого кодексу України підготовка і проведення повторного голосування здійснюються дільничними виборчими комісіями у тому самому складі, який проводив голосування на відповідних виборах у відповідних виборчих округах.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни