Міський голова написав у себе на сторінці, що територію біля ужгородської Кірпічки “ми” відстояли в судах.

Нагадуємо, що кампанія #Кірпічка не впроваджувалась однією організацією. Це громадянська ініціатива, яка об’єднала громадські організації «Екосфера», «Інститут Республіка», «ProUrbo», «Ужгородська громадська рада», активних громадян мікрорайону, журналістів та деяких депутатів міської ради довкола ідеї зберегти зелену зону. На жодному із судових засідань діючого мера не було.

Також, разом із забудовником Анатолієм Ковальським (який якраз і є головною загрозою всіх зелених зон міста), під партійними кольорами “Батьківщини” міський голова запрошує на суботник, обіцяючи дітям безкоштовне морозиво.

Громадянська ініціатива #Кірпічка відреагувала у себе на сторінці Фейсбук:

“Минуло вже більше 5 років, як люди з мікрорайону Кірпічки самоорганізувались та вимагають від чинної влади відновити парк Перемоги.

Кірпічку ніхто не повертав у власність міста. Бо земля надавалась лишень у користування усіляким забудовникам. А завдяки багатьом хорошим людям у інвесторів відпала необхідність там щось будувати.

На сьогодні Кірпічка — це будівельний майданчик. Так, це не помилка. Ужгородська міська рада досі не вирішила питання зміни цільового призначення 9,5 га, вільної від забудови території.

Для відновлення парку Перемоги необхідно визначити рекреаційне цільове призначення землі.

На Кірпічці не потрібно робити іміджеві суботники. Там необхідне централізоване прибирання комунальними службами. На Кірпічці необхідно запроектувати та втілити елементарні елементи благоустрою — урни, лавиці, еко-стежки, тощо. Це звичайні господарські питання, які правдивий господар робить само собою та без зайвого галасу.

Що очікує громада від депутатів Ужгородської міської ради? Правдивої діяльності та ухвалення справедливих рішень в інтересах громади. Й відповідно, від виконкому міської ради очікуємо невідкладного вирішення господарських питань”.

Нагадуємо, вкінці 2018 року, депутат Ужгородської міськради Віктор Щадей, як представник територіальної громади звернувся до керівника прокуратури Закарпатської області з проханням допомогти зберегти парк Кірпічка від забудови. Обласна прокуратура одразу підключилась і було оголошено про вступ у судову справу на стороні громади.

Це дало свої результати і 14 травня 2019 року у Львівському апеляційному суді була отримана перемога — парк Кірпічка повернувся у розпорядження громади.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни