«Звертаюся до всіх ужгородських партій – учасників виборчого процесу. Найбільшими з них є «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Голос», «Свобода» і ряд інших. Ці вибори – не політичні, ці вибори – про наше життя.
У нас є зараз шанс об’єднавшись навколо однієї кандидатури, перервати оцей порочний 30-річний лузерський для ужгородців період і обрати нового голову, новий склад міського парламенту, щоб повернути Ужгород лицем до Європи.
Я не належу до жодної з перелічених партій і бачу тільки одну кандидатуру, яка здатна об’єднати наші зусилля для перемоги над нинішньою міською адміністрацією. Це Віктор Щадей – єдиний реальний кандидат, який зможе перемогти сьогоднішню владу. При нашій підтримці.
І хочу звернутися до Віктора персонально. Ці вибори (як і всі інші) – це вибори компромісів. У В’ячеслава Максимовича Чорновіла, голови Народного Руху України, була така гарна примітка: Народний рух – це коли люди рухаються назустріч один до одного. Я – за народний рух в Ужгороді. Вікторе, зустрічайся, домовляйся, об’єднуй і перемагай!
Боже, спаси Ужгород!»
Павло Чучка.

Павло Чучка закликав ужгородські партії і Віктора Щадея об'єднати зусилля для перемоги над Андріївим

Павло Чучка закликав ужгородські партії і Віктора Щадея об'єднати зусилля для перемоги над Андріївим:Звертаюся до всіх ужгородських партій – учасників виборчого процесу. Найбільшими з них є «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Голос», «Свобода» і ряд інших. Ці вибори – не політичні, ці вибори – про наше життя.У нас є зараз шанс об’єднавшись навколо однієї кандидатури, перервати оцей порочний 30-річний лузерський для ужгородців період і обрати нового голову, новий склад міського парламенту, щоб повернути Ужгород лицем до Європи.Я не належу до жодної з перелічених партій і бачу тільки одну кандидатуру, яка здатна об’єднати наші зусилля для перемоги над нинішньою міською адміністрацією. Це Віктор Щадей – єдиний реальний кандидат, який зможе перемогти сьогоднішню владу. При нашій підтримці. І хочу звернутися до Віктора персонально. Ці вибори (як і всі інші) – це вибори компромісів. У В’ячеслава Максимовича Чорновіла, голови Народного Руху України, була така гарна примітка: Народний рух – це коли люди рухаються назустріч один до одного. Я – за народний рух в Ужгороді. Вікторе, зустрічайся, домовляйся, об’єднуй і перемагай!Боже, спаси Ужгород!

Опубліковано Голос Павла Чучки Середа, 26 серпня 2020 р.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни