КИЇВ. 18 серпня. УНН. ІФА-тестування на COVID-19 пройшли лише 2% жителів міста Ужгород. Про це УНН розповіли в Ужгородській міській раді.
“У міських лікувально-профілактичних закладах міста Ужгород кількість населення, яке пройшло ІФА-тести на сьогоднішній день становить 2269 осіб (2,01%)”, – йдеться у повідомленні.
Там додали, що антитіла IgG виявлено у 196 осіб, антитіла IgM – у 68.
“Принагідно повідомляємо, що на території міста Ужгород працюють приватні медичні лабораторії, які проводять тестування ІФА-методом. Даних за ІФА-тестування у приватних лабораторіях немає”, – уточнили в міськраді.
Нагадаємо, що в Україні за добу на COVID-19 захворіло понад 100 дітей та 65 медпрацівників.
Серед причин росту показників захворюваності на коронавірусну хворобу лікарі називають: ігнорування ІФА-скринінгу та неізолювання контактних осіб.
Як повідомлялося в УНН, раніше у МОЗ анонсували масове ІФА-тестування населення України на COVID-19, проте дані з регіонів засвідчують наднизькі показники охоплення тестуванням. І мова не лише про звичайних громадян, але й про лікарів, поліцейських, військових. Тестування цих груп ризику є обов’язковим згідно з наказом МОЗ. Проте на практиці – документ ігнорується.
Наприклад, відсоток охоплення ІФА-тестами військових становить всього 2,3%. А лікарів у різних регіонах – від 4 до 16%.

https://www.unn.com.ua

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни