Питаннями подолання пандемії в Ужгороді займаються одразу два робочі органи — в роботі жодного з яких не бере участь міський голова. Тобто, Богдан Андріїв, самоусунувся і переклав відповідальність на підлеглих — замів, і Київ.
На питання журналістам міськрада відхрестилася шаблонною відповіддю, що ТЕБ та НС обговорювали ситуацію в місті 30 жовтня і чекають рішення Державної комісії ТЕБ та НС — офіційні протоколи із засідання так і не опублікували, від теми далі відходять.
В інших містах подібні надзвичайні структури очолюють безпосередньо міські голови. Сьогодні, коли ситуація в місті критична, штаб не працює – Богдан Андріїв відмовився його очолити.
На сайті Ужгородської міськради останній протокол засідання штабу по ліквідації надзвичайної ситуації датований 13.10.2020р. З 13 жовтня цей штаб або не засідав, або не оприлюднював свої протоколи.
Інший орган, комісія ТЕБта НС – останній оприлюднений протокол засідання цієї комісії – 26.10.2020р.
Єдине, на що спромігся мер – прийняти рішення міської ради щодо послаблення карантину. Однак, виявилось, що це рішення носить рекомендаційний характер і ні на що не впливає. Прийнято воно скоріше в рекламних цілях передвиборчої кампанії мера. На цю сесію не пустили навіть журналістів, а тому не всі ще зрозуміли, що це рішення – суцільний обман.
Нагадаємо, що в понеділок, 2 листопада комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення пом’якшити карантинні обмеження для транспорту, закладів освіти та громадського харчування, торгівлі. Однак, Богдан Андріїв відмовився його підписати і запропонував, аби питання вирішила Державна комісія з питань ТЕБ та НС у Києві.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни