Чинний міський голова Ужгорода і кандидат на цю посаду Богдан Андріїв вкотре збрехав городянам. Вірніше – присвоїв собі чужі заслуги. Під час теледебатів зі своїм опонентом Віктором Щадеєм на телеканалі «UA: Закарпаття» він кілька разів згадав як заслугу свого керування містом реконструкцію набережної Незалежності з її славнозвісною 100-літньою липовою алеєю.

Набережна завжди була і залишається улюбленим місцем відпочинку ужгородців і гостей міста, невід’ємною частиною історичного мікрорайону Галагов, спорудженого за часів Чехословаччини. Нещодавня реконструкція, дійсно, пішла на користь пам’ятці і нині там значно комфортніше проводити вільний час.

От тільки заслуги в цьому Богдана Андріїва немає жодної! Варто згадати, що історія з реконструкцією набережної Незалежності почалася, коли у травні 2018 року до Ужгорода завітав тодішній прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Очільник уряду почув про ідею внесення Галагова до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, прогулявся районом та набережною і погодився підтримати активістів з ініціативою її реконструкції.

Долучився до просування ідеї фінансування реконструкції «набки» і народний депутат від Ужгорода Роберт Горват.

Відтак Кабмін ухвалив Постанову про виділення з Державного бюджету на ремонт набережної Незалежності в Ужгороді 21 млн 169 тис 319 грн. Мінімальну частку грошей виділили й депутати міськради з місцевого бюджету. Оскільки кошгти потрібно було виколристати до кінця 2018 року (інакше їх би довелося повернути), роботи з реконструкції було проведено оперативно. На відміну від площі Петефі – справжнього «дітища» Андріїва, яке вже 5 років потерпає від недолугості цього «господарника».

Тож заслуги останнього в реконструції «набки» – жодної. Як, втім, і в інших вдалих проектах, реалізованих останніми роками в місті.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни