Нелегальних працівників шукали нині інспектори Держпраці в закладах харчування Ужгороді. Про це Суспільному розповіла головна інспекторка Управління Держпраці на Закарпатті Маріанна Гукс. За її словами, такі відвідування є позаплановими.
В Ужгороді заклади харчування позапланово перевірили на наявність неофіційно влаштованих працівників
Сьогодні перевірили два заклади, в одному — кафе-пабі на вулиці Легоцького в Ужгороді — виявили неофіційно влаштовану працівницю. Дівчина, Квєта Можейко, розповіла, що при влаштуванні на роботу з нею укладали договір, який вона не підписувала. Каже, працює тут тиждень.
Головна інспекторка Управління Держпраці на Закарпатті Маріанна Гукс розповіла:
“У закладі перебувала тільки одна особа, котра сказала, що вона на даний час документи здавала, але не підписувала ні трудовий договір, ні цивільно-правовий договір. Відбиралося письмове пояснення від неї, як вона тут працює. Тобто те, що вона говорила, коли знімали на відео, це вона написала й в договорі, що поки стажується. Неофіційне працевлаштування тягне за собою штраф від 10 мінімальних заробітних плат за кожного виявленого неофіційно працевлаштованого працівника”..
Інспектори телефонували до власника закладу. Він повідомив, що прийти не зможе. Тому вони надіслали чоловіку лист про перенесення перевірки. Маріанна Гукс пояснила, що перевірка переноситься у зв’язку з тим, що відсутній об’єкт відвідування, і переноситься на дату, коли він зможе з’явитися.
“Буде надіслано йому замовним листом вказану дату, яка буде вказана у вимозі, він має надати документи, які будуть вказані, і з’явитися до нас в інспекцію. Якщо він не з’явиться, тоді буде складена перешкода, там іде інша санкція і буде вирішуватися, але протокол буде складений як перешкода”, — сказала інспекторка.
Перевірку цього закладу перенесли на 5 жовтня.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни