У рамках заходу, що відбувся у Закарпатській ОДА, представили проєкт «Діалог заради розвитку», мета якого – розробка конкретних підходів та механізмів для підтримки взаємодії влади та бізнесу.
Проєкт реалізується за підтримки «Агенції регіонального розвитку Закарпатської області» та «Агентства США з міжнародного розвитку».
Проєкт «Діалог заради розвитку», який покликаний покращити сприйняття громадянами урядової підтримки регіонального бізнесу в контексті наслідків епідемії вірусу COVID-19. Також вона окреслила його складові:1) створення маркет-плейсу для продажу продуктів локальних виробників Закарпаття та популяризація ідеї підтримки місцевих виробників і постачальників послуг;2) Експертна рада з числа бізнесу при голові ОДА – 30 осіб, які формують регіональний план виходу з кризи спільно із владою;3) розробка бренду «Зроблено в Закарпатті» та однойменна інформаційна кампанія.
Адміністраторка платформи «Зроблено в Закарпатті» Ольга Джуган розповіла про інструменти підтримки бізнесу в Закарпатській області. Серед них – Центр підтримки підприємництва, що має консультаційний характер,проведення конкурсів стартапів, які проводить КП «Агенція регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття»», Фонд підтримки підприємництва, партнерство з банками, спільна участь влади і бізнесу в туристичних виставках та ін.
Після цього учасники обговорили проблему розвитку малого і середнього бізнесу в Закарпатській області в умовах кризи та карантину. Присутні висловили свої пропозиції. Йшлося про збільшення фінансування за кошти обласного бюджету для підтримки стартапів, підприємців-початківців, забезпечення робочих місць, стимулювання експорту та доданої вартості і т. д.
Наприкінці заходу було зачитано Проєкт рішення першого засідання Експертної ради з розвитку малого і середнього бізнесу. Зокрема, вирішили ініціювати розробку проекту Програми підтримки малого і середнього бізнесу в Закарпатській області та сформувати склад Експертної ради як постійно діючого органу при голові облдержадміністрації на правах консультативно-дорадчого органу.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни