12 жовтня відбулося засідання конкурсного комітету Ужгородської міськради із визначення перевізників на 13 міських автобусних маршрутах загального користування.
Як повідомила пресслужба міськради, претендентів на обслуговування маршрутів №4 «пл. Корятовича – КПП «Ужгород» (через вул. Верховинську, Лозову, Сріблясту), №158 «пл. Корятовича – міський цвинтар «Барвінок» не було, тому прийняли рішення переоголосити конкурс.
Враховуючи неповну відповідність умовам конкурсу, які визначені виконавчим комітетом Ужгородської міської ради, договори з перевізниками на обслуговування 8 маршрутів укладатимуть тільки на 1 рік. Лише на 3 маршрути пропозиції перевізників відповідали умовам конкурсу і з цими перевізниками договори укладуть на 5 років (деталі – на фото)
До участі в конкурсі не допустили підприємство, яке не надало всі обов’язкові документи. Крім того, ще на один об’єкт конкурсу не допустили перевізника, який надав недостовірну інформацію про наявні в нього автобуси.

Цікаво ознайомитися з переліком перевізників з якими конкурсний комітет міськради вирішив укласти угоди. Із 11-ти маршрутів 5 віддано АТ “Ужгородське АТП 12107″, тобто майже половину і, причому, чи не найдохідніших ! Ні для кого не секрет, що саме це підприємство перебуває в орбіті впливу сім’ї нинішнього міського голови Богдана Андріїва. Вочевидь, пан мер має намір і надалі добряче заробляти на ужгородцях і продовжуквати”доїти” міський бюджет витратами на “пільговиків” не зважаючи на результати виборів.


Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни