До редакції М-студіо звернулися ужгородці зі сміттєвою проблемою.

Так, жителі вулиці Гагаріна скаржаться на сморід – вікна не можуть відкрити, білизну не сушать на вулиці, а також збільшився рівень захворюваності дихальних шляхів. Причина – періодичне загоряння сміттєзвалища на околиці села Барвінок, зо межує з Ужгородом.

Полігон переповнений і практично вичерпав свій ресурс. Проблема захоронення твердих побутових відходів існує тривалий час, проте наразі альтернативи вивозу сміття немає. Це стосується не тільки Барвінківського сміттєзвалища, а й інших по всьому Закарпаттю. Гостро стоїть питання будівництва сміттєпереробних заводів у краї, інакше області загрожує екологічна катастрофа. Детальніше про це – у сюжеті. «Видно і відчутно!»– так жителі вулиці Гагаріна окреслюють проблему частого загоряння сміттєзвалища у селі Барвінок, що на межі з Ужгородом. Тутешні кажуть, піднімали проблему неодноразово, збирали підписи, зверталися до чиновників – але без толку!

Алергія, захворювання дихальних шляхів, збільшення ризику онкозахворювань – такі наслідки для здоров’я від вдихання продуктів згоряння сміття констатують лікарі. Мова про консирогени – такі, як діоксин, бензопірен, солі важких металів – свинець, ртуть тощо Медики б’ють на сполох – це небезпечно для здоров’я людей!

https://zak-insider.com

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни