Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович погодили відновлення роботи аеропорту “Ужгород”.

“Обговорили актуальні питання з прем’єр-міністром Словаччини Ігорем Матовичем. Сьогодні дали зелене світло для відновлення роботи аеропорту “Ужгород”. Залишилося підписати міжурядові угоди”, – написав Шмигаль у своєму Twitter у вівторок.

При цьому глава українського уряду подякував Матовичу та Словаччині “за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України”.

Як повідомлялося, 10 червня Кабмін схвалив підписання угоди зі Словаччиною про роботу міжнародного аеропорту “Ужгород”. Проектом акта, зокрема, пропонується доручити міністру інфраструктури Владиславу Криклію підписати угоду зі Словаччиною про використання її повітряного простору у зв’язку з обслуговуванням повітряного руху українським провайдером аеронавігаційного обслуговування “Украерорух” у Міжнародному аеропорту “Ужгород”.

За даними Міністерства закордонних справ України, сторони планують підписати угоду у рамках офіційного візиту Зеленського до Словаччини.

https://goloskarpat.info

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни