Богдан Андріїв відмовився підписати рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС, яке дозволяло б роботу транспорту і закладів громадського харчування в умовах карантину. Отже, робота закладів громадського харчування поза законом.
Вчора, 2 листопада, відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, яка розглядала запровадження карантинних заходів після віднесення обласного центру до червоної зони. Саме цей орган може послабити карантинні заходи, або внести зміни в їх перелік на території міста Ужгорода.
Всі члени міської комісії з питань ТЕБ та НС, окрім особисто міського голови Андріїва, висловилися на підтримку послаблення карантинного режиму в Ужгороді. Своєю відмовою голова комісії – міський голова Ужгорода Богдана Андріїв проігнорував вимоги ужгородців, яким він починаючи з суботи обіцяв протилежне. Він відмовився підписати рішення комісії, яке дозволило б роботу громадського транспорту, закладів харчування, садочків та перших класів.
Пропозиція Богдана Андріїва, яку він озвучив членам комісії: почекати рішення Держкомісії в Києві, яке має відбутися у четвер, 4 листопада. Фактично міський голова самоусунувся від вирішення ситуації в місті, і вирішив перекласти відповідальність за будь-які наслідки на державні органи.
Також, стало відомо, що по закінченню комісії міський голова відправив рейдові групи перевіряти заклади громадського харчування і торгівлі щодо дотримання карантинних заборон.
За словами підприємців, зв’язатися з міським головою не вдається — він відключив свій основний мобільний телефон, приймальня з ним не з’єднує.
Сесія міської ради, яку того ж дня провів міський голова, ніяким чином на ситуацію не вплинула. Було прийнято 1 рішення, яке носило рекомендаційний характер. Всі чекали засідання комісії з питань ТЕБ та НС, але на сьогодні мер так і не підписав його.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни