Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни Полтавцевої, в суді, що відбувся цієї весни, відмовилася повертати приміщення ОСББ “Керченське”. Нагадаємо, напередодні місцевих виборів 2020 року, Богдан Андріїв подав до суду власноруч підписаний документ, згідно якого Ужгородська міська рада повністю визнала позов ОСББ щодо повернення незаконно відчуженого у них приміщення.

Як повідомляє фейсбук-сторінка Громадський конвент, після нещодавно оприлюдненої інформації стосовно участі начальниці Управління майном ДМГ Ужгородської міської ради Т. Полтавцевої в схематозі навколо незаконного укладення договору оренди земельної ділянки під будівництво ЖК «Парус», стали відомі нові цікаві факти зловживань службовим становищем зазначеною посадовицею, подробицями яких з нами поділилися члени ОСББ «Керченське-Ужгород».

Отже: в листопаді 2020 року , за кілька днів до другого туру місцевих виборів, тоді ще кандидат на переобрання на посаду Ужгородського міського голови Богдан Андріїв, розуміючи можливі негативні репутаційні наслідки від скандалу навколо нападу директора ТОВ «Наш Добробут» Максима Афанасьєва на голову ОСББ «Керченське-Ужгород», вирішив максимально дистанціюватися від токсичного комунальника та піти на зближення з об’єднанням співвласників.
Враховуючи існуючий довготривалий судовий спір ОСББ та ТОВ «Наш Добробут» через приміщення цокольного поверху, в якому раніше розташовувався дитячий клуб і яке було захоплено Афанасьєвим через незаконний договір з ДМГ, Богдан Андріїв прийняв рішення визнати від імені Ужгородської міської ради позовні вимоги активістів та не відстоювати інтереси представників обслуговуючого підприємства. Звертаємо вашу увагу на той факт, що подібних судових процесів щодо продажу чи передачі в оренду Ужгородською міською радою спільного майна мешканців третім особам в нашому місті є доволі багато. Варто пригадати лише триваючі судові спори у справах незаконної приватизації цоколів в буд. 50 по просп. Свободи, буд.15 по вул. Комендаря, буд. 146 по вул. Собранецькій тощо.
Але давайте спочатку про хороше: вмотивований передвиборчими очікуваннями, Богдан Андріїв скерував до Ужгородського міськрайонного суду власноруч підписаний документ, згідно якого Ужгородська міська рада повністю визнала позов ОСББ щодо повернення незаконно відчуженого у них приміщення. Цікаво, що аргументували свої дії представники органу місцевого самоврядування рішеннями Конституційного суду №4-рп/2004 від 02.03.2004 року та №14-рп/2011 від 09.11.2011 року. Тими самими, на підставі яких активісти протягом останніх 5 років намагалися домогтися справедливих рішень в судах у численних справах про незаконну приватизацію житлового фонду Ужгородською міськрадою. Вочевидь, закони і рішення Конституційного суду в мерії читають тільки перед виборами.
Здавалося б – можна порадіти бодай одному позитивному випадку вирішення судового спору щодо приміщень загального користування. Але і в даному процесі кінця-краю поки що не видно.
Не дивлячись на визнання позову Ужгородською міською радою, Департамент міського господарства в особі начальника відділу комунального майна Полтавцевої Т.В. як окрема сторона судового провадження виступає категорично проти такого розвитку подій. Вказана очільниця відділу відверто порушує субординацію і ігнорує вказівки міського голови, заперечуючи в суді проти задоволення позову. Тетяна Вікторівна чудово розуміє, що, у разі перемоги ОСББ у спорі щодо приміщення, однією одиницею в переліку майна, яке вона роками вважала джерелом суто власного доходу, стане менше. Нагадаємо, в січні 2018 року Полтавцеву Т.В. було затримано працівниками правоохоронних органів на хабарі у розмірі 800 доларів США за сприяння фізичним особам в отриманні міського майна поза конкурсом, але, як бачимо, настільки цінний працівник й надалі обіймає посаду, пов’язану з управлінням власністю територіальної громади.

З огляду на вищенаведене, вимагаємо від міського голови Богдан Андріїв дотриматись власної обіцянки, а від міськради – позиції, викладеної у заяві про визнання позову, усунути Полтавцеву Т.В. від участі в судовому розгляді даної справи та повернути мешканцям вкрадене у них посадовцями приміщення.

А краще і взагалі усунути настільки «компетентного» працівника від будь-якого втручання в процес управління комунальним майном міста.

Також по темі

ЗАБУДУВАТИ БОЗДОШСЬКИЙ ПАРК ЧИ НІ?

Саме таке питання буде вирішуватися на позачерговій сесії