Чи зможуть брати Андріїви провернути оборудки залежить від того, хто переможе 22 листопада на виборах мера.
Греко-католицький кафедральний собор і резиденція єпископа – архітектурна стародавня перлина Ужгорода, його найвпізнаваніший образ, духовний центр не лише міста, а й всього Закарпаття.
Керівники обласного центру на чолі з мером Богданом Андріївим лише розказують, яке наше місто історичне, як вони вболівають за духовність, як треба розвивати туризм. Але це – слова, а на ділі в них нічого святого. Під знищення за гроші вони готові віддати й територію святині краю. Так може статися з територіює біля собору. Нагадаємо, мерія хотіла віддати під забудову територію біля храму. Сесія по цьому питанню була на католицький Святий вечір, 24 грудня 2019 року.
Тоді депутат міськради Віктор Щадей звернувся до мерії з закликом перестати проштовхувати це рішення і відмовитись від своїх планів. Також як представник громади він звернувся до керівників обласних прокуратури, поліції, Служби безпеки: «Зараз саме той момент, коли ви маєте можливість продемонструвати, що стоїте на сторожі інтересів людей».
На розгляд сесії Щадей вніс своє критичне зауваження щодо відмови забудовнику у передачі земельної ділянки і плани мерії нажитися на дерибані святині були зруйновані. Чи переможе Андріїв Щадея? Чи продовжить знищувати Ужгород?

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни