Віталій Малецький, який на днях приїхав в Ужгород підтримати кандидата в мери Ужгорода Віктора Щадея, під час оглядин міста сказав: “Той стан, в якому зараз площа Петефі — він вражає. Насправді бачимо приклад безгосподарності.”
Розрита проїжджа частина, постійні затори, тротуаром не пройти — і так вже 5 років. Площа Петефі у центрі Ужгорода – антивізитівка міста. Такі перші враження у представників міської ради Кременчука, які перебували з дружнім візитом в Ужгороді.
Міський голова Кременчука Віталій Малецький поділився досвідом господарювання. Каже, те, як тут працюють будівельники, не вкладається ні в які розумні рамки: “Ми бачимо кинуту дорогу гранітну плитку, яка має бути збережена, порахована та облікована — вона лежить в палетах. Робочі кажуть, що лежить так вже кілька тижнів, кинута на вулиці. Це не робота, за таке потрібно, як кажуть, стукати по рукам і люди мають за це відповідати.”
Довгобуд на Петефі не тільки псує імідж туристично привабливого Ужгорода, а й заважає містянам. Крім того, якість робіт теж під питанням.
І це не єдиний приклад безгосподарності в Ужгороді. Ужгород, як і інші міста України, отримав кошти від децентралізації. Проте, кожне місто по-різному розпорядилося грошима і можливостями. Ситуація Ужгорода – яскравий приклад неефективності.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни