Забір крові з пальця для тестування на ВІЛ-інфекцію та вірусний гепатит С в мобільній амбулаторії, в Києві, 1 грудня 2017 р. У цей день в Києві з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшла спільна акція Управління патрульної поліції м. Києва та МБФ "Альянс громадського здоров'я". В рамках акції співробітники поліції під час вступу на чергування пройшли добровільне анонімне тестування на ВІЛ-інфекцію та вірусний гепатит С. Крім того, в знак солідарності патрульні прикріпили на уніформу червоні стрічки - міжнародний символ боротьби зі СНІДом. Фото Ратинський В'ячеслав / УНІАН

З 23 до 27 листопада в Ужгороді можна буде безкоштовно зробити тест на вірусні гепатити та ВІЛ. Про це сьогодні, 19 листопада, на брифінгу повідомила головна сімейна лікарка Ужгорода Тетяна Козак.

За її словами, тестування будуть проводити в 7-й та 8-й амбулаторіях, а також в Центрі громадського здоров’я з 8 до 13:00. Безкоштовно це можна також зробити у своїх сімейних лікарів, з якими у вас укладена декларація.

Тестування проводитимуть у рамках Європейського тижня тестування на вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) та вірусні гепатити, повідомляє “Суспільне”.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни