19 вересня на конференції Закарпатської обласної партійної організації партії «ГОЛОС» під керівництвом голови організації та голови фракції партії в Верховній раді Сергія Рахманіна, було прийнято рішення про участь в місцевих виборах.

Кандидатом на посаду міського голови від партії став відомий письменник та науковець  Павло Чучка. Він же очолить і список партії до Ужгородської міської ради.

У першу п’ятірку списку також увійшли: Євген Гаврилець, виконавчий директор ПП «Академія»; Людмила Коваль, ст.викладач Ужгородського національного університету; Марина Куштан, педагог закладу дошкільної освіти; Віктор Жулканич, підприємець.

«Це фахівці у сферах освіти та менеджменту. Люди, які здатні змінити життя ужгородців на краще, і я впевнений, що це їм вдасться. Дуже важливо, щоб в Ужгороді був потужний, шанований виборцями осередок. Щоб ГОЛОС чули в різних куточках міста», – зазначив Сергій Рахманін.

За словами Павла Чучки, кожен ужгородський виборець у першому турі мусить побачити свого кандидата і мати мотивацію прийти й проголосувати. «Так буде демократично. Не можемо допустити, повторення в другому турі виборів між Андріївим і Ратушняком. Це вчорашній і позавчорашній день. Список партії ГОЛОС – об’єднує молодих, чесних, знаючих людей, які разом зі своїми родинами націлені боротися за європейську перспективу Ужгорода на кілька десятиліть. Майбутня фракція ГОЛОСу в міськраді та фракція ГОЛОСу у Верховній раді – єдині».

Після конференції Павло Чучка провів для Сергія Рахманіна екскурсію Ужгородом та розповів про проблеми міста, частина яких може вирішуватися за підтримки на національному рівні.

За даними соціологічної агенції Smartpoll на сьогодні Павло Чучка посідає третє місце на виборах мера Ужгорода (9,5%), а список «ГОЛОСу» за його участі впевнено проходить до міської ради (7,9%).

Нагадаємо, раніше партія «ГОЛОС»висунула Сергія Притулу в мери Києва.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни