В Ужгороді підприємці сьогодні знову зібралися на пл. Народній біля ОДА й облради. Люди прийшли, щоб висловити протест проти посилення карантинних обмежень.

На зустріч з протестувальниками прийшли перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олег Коцюба, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк.

Люди обурені діями влади, яка замість того, щоб підготувати місто до другої хвилі  COVID- 19, зайнялася передвибоною кампанією. Підприємці кажуть, що перебувають на межі виживання, тож ще більше посилення карантину буквально “похоронить” їхній бізнес. Також людей обурюює те, що одні заклади працюють, а інших штрафують і закривають.

“Потерпіть трошки. Якби ви виконували прості правила… Хто хоче на екскурсію в обласну інфекційну лікарню? Поки ви, чи ваші родичі не захворіли, для вас бізнес є головним, – сказав присутнім Михайло Поляк. Життя людське на першому місці. Якщо ми не будемо виконувати правила: носити маску, не збиратися натовпом, як сьогодні, тоді ми цей ланцюжок перервемо. Зараз більше заражається хворих дома, які приходять з магазину, вулиці, базару. На сьогодні всі лікарні міста Ужгорода заповнені на 90 процентів. Нам не вистачає кисню, щоб надавати допомогу хворим”.

 

 

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни