Чутки про те, що родина Андріївих встановила контроль (фактично купила) над міською організацією партії Батьківщина з’явились ще два місяці тому. Про це повідомив в своєму телеграм-каналі журналіст Віталій Глагола.

Тоді ця інформація викликала скандал, а з середовища міського голови лунали заперечення, що частина людей Андріїва йде по списку Батьківщини.

Але в останні два тижні, ці чутки підтвердидися.
Старих перевірених членів Батьківщини викликають на співбесіду, яку з ними проводить рідний брат мера, колишній кандидат в народні депутати Андрій Андріїв.
Цю інформацію редакції Ужсіті повідомили самі члени партії, які критично ставляться до родини Андріївих і не готові працювати на команду міського голови, яка встановила контроль над партією.

До речі поява Андріїва пов’язана тим, що закарапатську організацію Батьківщини – “купив” бізнес-партнер Андріїва по партії “Відродження”, екснардеп від Партії регіонів Михайло Ланьо на прізвисько «Блюк».

Такі дії Андріїва зрозумілі – його особистий рейтинг низький, адже ставлення до нього містян не найкраще. Заховавшись за Батьківщину – він зможе додати собі пару відсотків рейтингу цієї політичної сили.

Найближчим часом варто чекати відходу від партії деяких людей, яких пов’язували з нею.

До речі позапартійний депутат Віктор Щадей обирався саме по списку Батьківщини. Взявши під контроль партію, Андріїв фактично позбавив Щадея її підтримки, що змусило останнього шукати пітримку в інших політсил – вибір яких в місті не такий вже великий, а фактично штовхнув Щадея в руки Слуги народу.

Апетити сім’ї Андріївих, які хочуть зберегти контроль над містом в будь-якому разі, поширюються і на інші політичні сили. Так, частина депутатів, які приймали активну участь в дерибані землі при Андріїві – ініціюювали декілька політичних проектів.

Частина з них піде по спискам “Партії твого міста”, плануючи забезпечити результат вже перевіреним у місті підкупом. Не виключено, що команда Андріїва розраховує на голоси колишнього заступника мера – Олександра Білака, який спробує затягти в міську раду партію Рідний дім.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни