Своїх представників у комісіях замінили політичні партії “Авангард народу”, “Ошукані українці”, “За майбутнє” та “Нова політика”.

У п’ятьох із вісімнадцяти ТВК у Закарпатській області замінили кількох членів. Йдеться про Берегівську, Мукачівську та Рахівську районні ТВК, Мукачівську та Ужгородську міські ТВК. Своїх представників у комісіях замінили політичні партії “Авангард народу”, “Ошукані українці”, “За майбутнє” та “Нова політика”. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА із посиланням на постанову Центральної виборчої комісії від 14 серпня 2020 року.

У Берегівській районній територіальній комісії відбулися дві заміни. Свого представника Кирила Берова замінила політична партія “Авангард народу”. Натомість від цієї політсили до комісії увійшов Сергій Котов. Також у цій ТВК замінили представника політсили “Ошукані українці”. Тепер замість Сергія Семенова від цієї партії ймовірно працюватиме Ігор Осип’юк.

Одна заміна відбулася у Мукачівській районній ТВК: достроково припинили повноваження представниці політичної партії “Авангард народу” Софії Кудрі. Натомість від цієї партії до складу комісії включили Анастасію Тимошенко.

У Рахівській районній ТВК достроково припинили повноваження членкині комісії від політичної партії “Ошукані українці”. Тепер замість Оксани Попової інтереси політсили у комісії представлятиме Максим Патлух.

Дві заміни відбулися і у Мукачівській міській територіальній виборчій комісії. Там політичну партію “За майбутнє” замість Нелі Саврій представлятиме Віталій Симонян. Також свого представника у цій комісії замінила політична сила “Нова політика”. Замість Олександра Кривенка цю політичну партію у комісії представлятиме Андреа Басараб.

В Ужгородській міській ТВК замінили представницю від політичної партії “Авангард народу” Людмилу Килівник. Відзначимо, що представниці цієї партії не було на першому засіданні територіальної виборчої комісії. Тепер у комісії цю політсилу має представляти Павло Дьомін.

Загалом у складі закарпатських територіальних виборчих комісій відбулося замін. Найбільше замін – 4, здійснила політична партія “Авангард України”.

https://zak.depo.ua

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни