25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори, які пройдуть за новою територіальною основою та за новим виборчим законодавством — у газеті «Голос України» 22 липня опубліковано остаточний варіант змін до нього.

Постановою ЦВК від 10 серпня 2020 року, було визначено склад Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії:

Голова комісії – Фекете Юрій Юрійович, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Дударева Лариса Вікторівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Зубанич Олена Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Гарагаль Ярослава Василівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Геревич Михайло Михайлович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Говтвяниця Катерина Валеріївна, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Республіка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Готра Мирослава Павлівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Громовчук Іван Степанович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Густі Ірина Василівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кушнір Володимир Іванович, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Олеоленко Людмила Олександрівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Опаленик Микола Михайлович, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Родосолович Іван Іванович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Рутковська Надія Вікторівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Перемога Пальчевського” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Стан Любов Пилипівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Товт Оксана Василівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Чедрекі Ярослав Миколайович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шляхта Олег Михайлович, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни