Після дня голосування 25 жовтня міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, коментуючи скачок захворюваності в обласному центрі, поділився: «Я розумію, що в Ужгороді збільшилася кількість хворих на коронавірус. Десь це відбулося за рахунок виборів – працювали дільничні комісії, проводили засідання, здавали протоколи з регіонів, були черги в день голосування, проводилися партійні наради та зібрання. Це все теж частково призвело до збільшення кількості хворих».

Так, кількість недужих в обласному центрі почала різко зростати, відтак ліжка у лікарнях міста заповнюватися ними. Однак, почалося це задовго до дня голосування. Це бачили всі за щоденною статистикою, яку оприлюднюють медики. Не важко було здогадатися, що місто невпинно рухається до «червоної зони» з її жорсткими карантинними обмеженнями. Не важко було також спрогнозувати, що в день голосування на дільницях буде скупчення людей і… зробити висновки, вдатися до превентивних заходів, аби вберегти городян від надмірної прогнозованої небезпеки.

Зокрема, придбати і встановити на дільницях більше кабінок для голосування і тим самим знизити до мінімуму кількість виборців, котрі одночасно перебувають на дільниці, або ж біля неї у довжелезних чергах. Але цього не зробила голова міської ТВК, представниця «Батьківщини», яку небезпідставно вважають людиною Богдана Андріїва. Вона одноосібно прийняла таке рішення.

В той час як в інших містах влада традиційно допомагала з вирішенням організаційних і матеріальних питань виборчим комісіям (це, зрештою, за Законом її обов’язок), в Ужгороді чиновники на чолі з Андріївим від цього самоусунулися. Деякі експерти вважають, що це було зроблено спеціально, адже саме через величезні черги на дільницях не змогли просувати чимало ужгородців, котрі свідомо, а на за гроші чи інші «принади» містечкових олігархів прийшли виконати свій громадянський обов’язок. Натомість ті кого привели під контролем чи купили, завзято вистоювали у чергах по кілька годин навіть під дощем. Особливо це було помітно на дільницях, де голосують представники ромської громади. Ще б пак – отримані гроші потрібно було «відпрацювати». Тим більше, що за цим уважно слідкували досвідчені «спостерігачі».

Так наш «господарник» доробився до того, що городяни змушені виживати у «червоній зоні»…

 

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни