Інцидент стався через лавочку, яку встановили в дворі багатоповерхівок 

Мер Ужгорода Богдан Андріїв разом з депутатом міськради Анатолієм Ковальським вдалися до дешевого піару, встановивши лавочку в дворі багатоповерхівок і написавши на цій лавочці логотип партії Батьківщина.

Як відомо, значна кількість депутатів Ужгородської міськради та інших рад, які були обраними від партії “Відродження”, зараз балотуються саме від партії “Батьківщина”. Це сталося після того, як лідер “Відродження” на Закарпатті Михайло Ланьо домовився з лідерами партії “Батьківщина”, щодо використання бренду в області. Простими словами – Ланьо купив “Батьківщину”.

Зараз офіс “Батьківщини” в Ужгороді знаходиться у будівлі колишнього Ексімбанку на площі Петефі. Ця будівля належить меру Ужгорода Богдану Андріїву.

Соратник Андріїва Анатолій Ковальський також балотується до міськради від “Батьківщини” і він разом з мером завітали на таку собі зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків в одному з мікрорайонів міста. Але один із тамтешніх мешканців просто запитав Андріїва, чому він зараз поставив цю лавочку з логотипом партії і чому за 5 років жодного разу не прийшов зустрітися з виборцями.

Після цього депутат Анатолій Ковальський накинувся на чоловіка, який задав питання, погрожував вдарити і обізвав. Мер, у свою чергу, не відповів на питання, чи не є це підкупом встановлювати лавочки з логотипом партії в житлових мікрорайонах перед самими виборами.

Сам інцидент зафіксовано на відео.

Сайт “ПроЗак”

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни