Красти на великому і дрібному — це фірмовий стиль влади Андріїва. 2 листопада, Олександр Нікітчук, голова ОСББ “Керченське-Ужгород” вирішив розібратися, чому андріївські посіпаки крадуть у них світло — за що отримав 4 удари в голову, кілька по тулубу та розбитий телефон.
Олександр намагався завадити проникнути до електрощитової багатоповерхівки стороннім особам. Ним виявся директор ЖЕК-у “Наш-Добробут” Максим Афанасьєв, якому мерія Андрієва здала в оренду приміщення, яке перед цим чиновники через підробку документів вивели з власності ОСББ.
З 2017 року в підвальних вбудованих приміщеннях буд. №7 люди зробили ремонт та створили умови для проведення гуртків для дітей. Проте у 2019 році очільник Департаменту міського господарства В.Бабидорич, підопічний Богдана Андріїва, вчергове порушуючи законодавство, зареєстрували за міською радою право власності на ці приміщення.
“Схематоз” мерії з приміщеннями: хоча 2016 р. передали цілий будинок на баланс ОСББ, в 2019 без відома мешканців незаконно віддали в оренду, в якому знаходилися інженерні комунікації будинку М. Афанасьєву; далі за схемою Афанасьєв робить ремонт, що дає йому право викупити це приміщення без аукціону за безцінь — а чиновники задіяні в схемі отримують відкат.
Відповідно, місто від цього нічого не отримає, крім скандалів, а зароблять чиновники. Зараз йдуть судові тяганини, бо чиновники вчинили незаконно, грабуючи ужгородців. Нагадуємо, що В. Бабидорич неодноразово порушував законодавство і має кримінальні справи.
Раніше вже з’являлася інформація, про те, що чиновники ужгородської міськради оформлюють комунальні приміщення на себе, неодноразово виводили приміщення з ОСББ та переоформлювали квартири померлих людей.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни