До 15 листопада Ужгород перетвориться на суцільну площу Петефі: частина міста буде розрита, а інша розбита.
Все більше перекопаних вулиць до виборів: забута площа Петефі, вул. Капушанська, вул. Грибоєдова, недороблена Гагаріна, — виграли багатомільйонний тендер, поділили гроші, а вулицю залишили розритою. В цей же час Богдан Євстафійович замахнувся на черговий багатомільйонний проект вул. Легоцького — можливість заробити декілька мільйонів в кінці каденції.
Корупційне ноу-хау міської влади: потрібна фірма виграла багатомільйонний тендер, підписала договір з міськрадою — щось зробили, щось вкрали і знову треба гроші на “доробити”. Укладають додатковий договір із своєю фірмою-прокладкою, щодо дофінансування на ще пару мільйонів для ДОремонту в обхід тендеру.
Так як тендер виграла одна фірма, навіть якщо не вклалася в бюджет—з нею продовжують співпрацю і викачування бюджетних коштів. На цьому етапі найбільше заробляє міська влада. І по завершенню проекту виходить зовсім інша сума, яка перевищює початковий тендер. Така ж ситуація була з Петефі, яка з 20 мільйонів виросла вже до 80 мільйонів і все ще не готова.
Початково ремонтні роботи на вулиці Легоцького коштують 22,5 мільйони грн. Чому початково? Бо по факту це є подвійна оплата робіт на одній вулиці.
Всі чули про «відкат»: певний відсоток від основної суми, яку виконавець робіт заносить замовнику за «перемогу в тендері». Договір укладено 09 жовтня цього року, а тому можна з впевненістю сказати, що свою «частку» Богдан Андріїв вже отримав.
Чим більше договорів і на більшу суму укладено, тим більше Андріїв відкатів отримує. Головне укласти договір і отримати «своє». Тому не треба дивуватись, що мер не заявляє претензій підрядникам, не підганяє їх зі строками, «не помічає» неякісних робіт і дешевих матеріалів. Андріїв – в долі і це все пояснює.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни