Онлайн-презентація проєкту “Пізнай Ужгород” відбудеться у п’ятницю, 2 жовтня о 14:00 в Ужгороді.
Всіх охочих запрошують її переглянути на офіційній сторінці організації у соціальній мережі фейсбук за адресою https://www.facebook.com/events/408288803490841. Журналістів запрошують безпесередньо на подію. Вона відбудеться біля Ужгородського замку на території музею під відкритим небом «Скансен».
Перші 100 глядачів гарантовано отримають від організаторів сувенірний набір листівок “Пізнай Ужгород”. На кожній листівці — тематичний маршрут для самостійних прогулянок містом та QR-код на аудіогід до нього. Усі аудіогіди завантажені на платформу туристичного мобільного додатку izi.travel і доступні широкому загалу за посиланням: https://izi.travel/en/f8f2-piznay-uzhgorod/uk. Сувенірні набори видані українською та англійською мовами.
Авторка ідеї та керівниця проєкту – Людмила Сюзева. У команді: Тетяна Літераті, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Юліанна Малик, Наталія Світлинець, Олександр Шершун, Ольга Томашевська, Ольга Павлова, Тетяна Симкович. Окрім них над проєктом працювала відома ілюстраторка Олена Бугренкова, дизайнерка Тетяна Смріга тощо. Кожному з них охочі матимуть змогу задати запитання у коментарях під прямою трансляцією та отримати відповіді безпосередньо під час події.
Самостійні прогулянки особливо актуальні в умовах карантинних обмежень. Проєкт дозволяє не тільки заохотити дорослих та дітей до пізнання історико-культурної спадщини старовинного Ужгорода, а й сприяє покращенню туристичної привабливості міста, повідомили з пресслужби ГО “Щасливі діти”.
Проєкт “Унікальні туристичні маршрути “Пізнай Ужгород” в інтерактивних листівках з аудіогідами” реалізується в межах партнерської програми “Культура. Туризм. Регіони” Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни