Роман Офіцинський займається вивченням історичних подій часів Карпатської України три десятиліття. Частина з його думок з приводу тих подій лягла у основу нової книги.

У понеділок, 12 жовтня, в читальній залі обласної бібліотеки відбулася презентація книги історичних есе, лауреата Всеукраїнської премії імені Дмитра Яворницького – Романа Офіцинського “Карпатська Україна”. Про це йдеться у повідомленні бібліотеки ім. Ф.Потушняка, пише Depo.Закарпаття.

Автор розповів про важливість вивчення питання Карпатської України, яким займається протягом 3-х десятків років. Також висвітлив основні положення книги. Розказав про співпрацю з угорськими вченими при написанні статей про Карпатську Україну.

Виступив рецензент книги кандидат історичних наук, доцент, директор Науково-дослідного інституту “Центр досліджень проблем державотворення” Карпатського університету ім. А. Волошина Маріан Токар.

До слова долучились професор Сергій Федака, вчитель Ігор Біланин, вчений Сергій Панько, професор Карпатського університету ім. А. Волошина Євген Нікольський, кандидат юридичних наук Олександр Биркович.

15 примірників книги були подаровані районним біблітекам.

По завершенні презентації автор дарував книги з автографом.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни