Інавгурація єпископа Ніла Лущака відбулася вчора, 27 вересня, в Ужгородському Кафедральному соборі.
Про це повідомив настоятель собору Іван Тидір. Нагадаємо, 20 липня Папа Римський Франциск призначив Ніла Лущака Апостольським адміністратором Мукачівської греко-католицької єпархії.
“Я хотів би продовжувати, те що започаткував владика Мілан, найперше – це молитва, праця зі священниками, це євангелізація молоді, дітей, — сказав єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Ніл Лущак. — Те, що сьогодні так важливо для церкви – це також праця з бідними, старатися шукати убогих і їм допомагати. Через коронавірус багато людей залишилися без роботи, їм важко, і церква їх має бачити і допомагати”.
Понад 70 священників приїхали привітати владику Ніла зі вступом на єпископський престол, розповів настоятель Ужгородського Кафедрального собору отець Іван Тидір.
“Владику Нілу я би хотів побажати дуже багато терпіння, тому що наша єпархія різношерстна, багато є національностей між греко-католиками, є багато релігій у закарпатців. У нас приблизно 450 вірників греко-католицьких, і треба дружити і з православними, із реформаторами, з римо-католиками, щоб з усіма жити у мирі та злагоді”, — сказав настоятель.
Отець Іван Тидір розповів: знає владику Ніла ще з його студентських років, він навчався у семінарії під керівництвом отця. Докладніше про важливу подію для вірян – у сюжеті “Суспільного“.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни