Богдан Андріїв так поспішав відкрити майданчик до першого туру, що прийшлось зробити селфі з бетонним фундаментом, де мав бути майданчик, який мешканці ОСББ виграли ще в 2016 році за громадський бюджет; та переобіцяти доробити ще через півроку.
До цього часу жителі двору оббивали пороги міськради, яка обіцяла профінансувати будівництво майданчика. Мер успішно ігнорував людей протягом 4 років і напередодні виборів нагнав комунальних робітників в жилетках “Батьківщина”, які працювали за бюджетні кошти. Мер активно проводив агітацію кандидатів своєї партії за гроші ужгородців.
В поспіхах піару не встигли замовити навіть покриття, мовляв “завод, який виготовляє штучне покриття, зараз не може виконати замовлення, поставимо його весною.” — написав мер у рекламному пості на Фейсбуці.
Вибори закінчилися – зупинилися і роботи у дворі по вул. Можайського 16. Скоріш за все якісь працівники з’являться тут ближче до другого туру. Чергове відкриття очікують вже перед другим туром, коли Богдан Андріїв приїде знову відкривати спортмайданчик.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни