Наразі триває введення даних в електронну базу ЦВК. Скарги від учасників процесу — не поступали.
Результати були б підраховані набагато раніше, але представники дільничних виборчих комісій виправляли технічні помилки в протоколах, тому що за новою виборчою системою в них велика кількість граф, що заплутало членів ДВК. Виправлень по суті протоколи не містять. Як пояснили в ТВК, затримка з оголошенням даних відбувається по всій країні, тому що сайт Центральної виборчої комісії не справився з навантаженням.
Натомість виборчі штаби кандидатів вже зібрали протоколи з мокрими печатками з усіх дільниць і порахували результати швидше. Ще вчора на своєму брифінгу діючий міський голова Андріїв визнав, що в другий тур проходить він та Віктор Щадей.
Офіційні дані виглядають так:
Андріїв Богдан Євстафійович 9143
Щадей Віктор Іванович 6472
Ратушняк Сергій Миколайович 5290
Чучка Павло Павлович 2263
Білак Олександр Павлович 1780
Петров Віктор Олександрович 1524
Погорелов Андрій Вікторович 1366
Цап Іштван Юліусович 1255
Марко Петро Михайлович 1044
Беляков Юрій Володимирович 735
Юрків Роман Леонідович 544
Федака Павло Павлович 517
Чурило Михайло Михайлович 494
Слюсаренко Вікторія Євгенівна 373
Жолтані Микола Іванович 344
Андріїв Богдан Ярославович 290
Слободанюк Сергій Миколайович 229
Гряділь Тарас Іванович 184
Пастухов Микола Валерійович 159
Вучкан Сергій Феодосійович 121
Андріїв Іван Михайлович 118
Юрса Володимир Романович 113
В ТВК повідомили, що можуть по виборам міського голови перерахувати лише виборчу дільницю, де один з працівників допустив помилку і видав бюлетені з відривним талоном. ТВК перерахує бюлетені та визнає ті, на яких є невідірваний талон недійсними, але на результати це вже не вплине.
Так як 50%+1% не набрав ніхто з кандидатів, Ужгород чекає другий тур: Андріїв – Щадей, який відбудеться 15 листопада. Богдан Андріїв отримав один з найгірших результатів серед діючих міських голів України — більшість з них перемогли в один тур.
Експерти пов’язують це з великими можливостями, які реалізовували мери в своїх містах на фоні децентралізації, що і дозволило їм переобратися одразу в першому турі. Що завадило Богдану Андріїву повторити успіх інших діючих голів? Питання залишається відкритим.
Кожні три з чотирьох ужгородців проголосували проти діючого міського голови. На них в другому турі може розраховувати його опонент Віктор Щадей.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни