Пропагандисти Богдана Андріїва посилено ліплять з нього образ великого патріота Ужгорода та України. Але достатнього поглянути на його політичну біографію, щоб переконатися – перед нами політичний хамелеон.

Небайдужі ужгородці цього всього не забули і напередодні другого туру виборів нагадали, що Богдан Євстафійович є яскравим представником антиукраїнських політичних сил – Партії регіонів, Відродження, Опозиційного Блоку. Білборди про таку політичну трансформацію днями повісили в Ужгороді.

У 2010 році Богдан Андріїв був обраний депутатом Ужгородської міської ради від «Партії регіонів». Слід зазначити, що Богдан Андріїв був досить активним членом цієї партії і під час Революції Гідності приймав активну участь в Антимайданах, а за твердженнями деяких ЗМІ, навіть фінансував учасників акції в Маріїнському парку. Він був у числі тих, хто 25 січня 2014 року був у складі «тітушок» перед Закарпатською ОДА, де стояв пліч-о-пліч з чиновниками Іршавської та Мукачівської РДА, мером Ужгорода Віктором Погорєловим, головою ОДА Олександром Ледидою, які тоді також захищали інтереси «регіоналів».

І навіть після Революції Гідності, у вересні 2015 року, коли «Партія регіонів» вже була розпущена, тодішній секретар Ужгородської міськради Богдан Андріїв на сайті міськради числився як член сумнозвісної партії режиму Януковича.

Того ж таки 2015 року Б. Андріїв був обраний Ужгородським міським головою, але вже від партії «Відродження», яка стала прихистком колишніх «регіоналів».

У 2019 році Богдан Андріїв – уже активний член партії «Опозиційний блок», яку створили колишні «регіонали» після заборони януковичівської «ПР». Тоді ж брав участь у з’їзді партії «Довіряй ділам», яку створили одіозні мери Одеси Геннадій Труханов та Харкова Геннадій Кернес.

У 2020 році Богдан Андріїв та його кандидати депутати повинні були іти на вибори під крилом ОПЗЖ. Однак цього разу київські політтехнологи підказали йому, що краще замилити очі ужгородцям і купити для цієї мети більш патріотичну партію – «Батьківщину».

Не сумніваємося, що 22 листопада ужгородці поставлять гідну оцінку такому політичному хамелеонству і нарешті відправлять на смітник історії «регіонала» Андріїва.

P.S Борди із агітацією за Боргдана Андріїва – представника “Опоблоку” через кілька днів працівники комунальних служб здерли… Зрозуміло, що не з власної ініціативи. Однак, правди не приховаєш!

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни