Сьогодні, 17 листопада, позачергова сесія Ужгородської міськради прийняла рішення, згідно якого у грудні поточного року звільняються від сплати єдиного податку підприємці І та ІІ груп, котрим постановою Кабміну заборонено працювати.

Малий та середній бізнес, котрий страждає від “карантину вихідного дня”, також звільнили від сплати земельного податку і оренду комунального майна.

Нагадаємо, що напередодні такі пропозиції щодо пом’якшення удару карантину для підприємців міста озвучив депутат міськради і кандидат на посаду міського голови Віктор Щадей. Під тиском громадськості його опонент – чинний міський голова Богдан Андріїв був змушений скликати позачергову сесію, яка й  ухвалила запропоновані рішення.

До завершення карантину ужгородські депутати також відновили дію рішення міськради про звільнення від сплати за комунальне майно для літніх терас кафе й ресторанів.

Водночас міські обранці прийняли звернення до Уряду України, з проханням звільнити  підприємців від сплати єдиного соцвнеску і за себе, і за найманих працівників, а також продовжити дію постанови Кабінету Міністрів щодо призначення і виплати допомоги на дітей фізособам-підприємцям І та ІІ групи.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни